Nyomtatványok Tételek száma: 204
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1775795
12865
329
Printed Materials
1909-1910 Huszadik Század. Társadalomtudományi és szociálpolitikai szemle. XX. kötet., X. évf. 1909. július-december, XXI. kötet., XI. évf. 1910. január-június. Szerk.: Jászi Oszkár. Bp.,1909-1910, Deutsch Zsigmond és Társa. Egészvászon-kötés, az egyik kötet gerince sérült. 1836373
12866
329
Printed Materials
cca 1910-1940 8 db reklám nyomtatvány és számla 1833009
12867
329
Printed Materials
cca 1910 Binyon, Laurence: Japanische Kunst; Marquardt & Co. Fénnyomatokat tartalmazó mappa. Borítón szakadással / With heliogravures and torn binding. 1781891
12868
329
Printed Materials
1910 Bp., A M. Kir. Kereskedelemügyi minister jelentése 1909. évi működéséről, különlenyomat, 49p 1836799
12869
329
Printed Materials
1910 Kolozsvár, Az Erdélyi Kárpát Egyesület felhívása kirándulásra a meziádi cseppkőbarlangba 1836827
12870
329
Printed Materials
1913 Kolozsvár, Erdélyi Kárpát Egyesület hazafias kérése menedékház építésére 1833672
12871
329
2200
Printed Materials
1913 Színházi élet. II. évf. 29.,35-44. sz., 11 szám. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. 1834344
12872
329
Printed Materials
1913 Sándor István: Kecskemét rövid ismertetése. Kecskemét, 16p. képes borítóval 1627490
12873
329
Printed Materials
1914 Műszaki naptár. 18. évf. Szerk.: Mihályfi József. Bp., "Pátria". Kopott egészvászon-kötésben. 1801716
12874
329
Printed Materials
1914 Famunkások zsebnaptára az 1914. évre. 9. évf. Szerk.: Weltner Jakab. Bp.,1914,Magyarországi Famunkás Szövetség, 4+238 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, 19-20. oldal lapja sérült, hiányos, a hátsó szennylap hiányzik. 1811601
12875
329
Printed Materials
1915 Lotte Nicklass (1889-1921): Sziluettkép lánnyal az erdőben, jelzett a nyomaton, paszpatuban, 16x10 cm. 1811252
12876
329
Printed Materials
1915 Lotte Nicklass (1889-1921): Sziluettkép cicával, jelzett a nyomaton, paszpatuban, 16x10 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft