1913 Színházi élet. II. évf. 29.,35-44. sz., 11 szám. Félvászon-kötésb... https://www.darabanth.com/hu/329-Gyorsarveres/329.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500029/1913-Szinhazi-elet-II-evf-29-35-44-sz-11-szam-Felvaszon-kotesben-kisse-kopott-bor~II1833672
1833672
12871
329
2200
Printed Materials
Leírás: 1913 Színházi élet. II. évf. 29.,35-44. sz., 11 szám. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
: vörös_iván