Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 90

Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae Ag emlékérem, fémjellel, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (31,44g/0.835/42,5mm) T:1-
30439.

Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae" Ag emlékérem, fémjellel, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (31,44g/0.835/42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel Birkozó cs. 1935 bajnok gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph.  HPII. 278
30440.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája" Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel "Birkozó cs. 1935 bajnok" gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph. HPII. 278

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Berán Nándor (1889-1965) 1940. Budapest-Kolozsvár Futárlánc 1940. X. 19-20. - Magyar Athletikai Szövetség zománcozott Br emlékérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (40mm) T:2
30441.

Berán Nándor (1889-1965) 1940. "Budapest-Kolozsvár Futárlánc 1940. X. 19-20. - Magyar Athletikai Szövetség" zománcozott Br emlékérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis ph.
30442.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis ph.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bognár György (1944-) 1988. MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára Br emlékérem (42mm) + 1988. MÉE Nógrád megyei szervezete - Nógrád vára / Báró Pálffy Miklós főkapitány Br emlékérem (42,5mm) + 1989. 250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / MÉE Bajai Csoportja Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30443.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára" Br emlékérem (42mm) + 1988. "MÉE Nógrád megyei szervezete - Nógrád vára / Báró Pálffy Miklós főkapitány" Br emlékérem (42,5mm) + 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / MÉE Bajai Csoportja" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,57g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a
30444.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,57g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Búza Barna (1910-2010) DN Petőfi Sándor / Habár fölűl a gálya, S alúl a víznek árja, Azért a víz az úr! Br plakett (97mm) T:2
30445.

Búza Barna (1910-2010) DN "Petőfi Sándor / Habár fölűl a gálya, S alúl a víznek árja, Azért a víz az úr!" Br plakett (97mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) DN 1956 / 56-os Szövetség ezüstözött fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP
30446.

Fritz Mihály (1947-) DN "1956 / 56-os Szövetség" ezüstözött fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Koronázási jelvények Ag emlékérem sérült plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30447.

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Koronázási jelvények" Ag emlékérem sérült plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fülöp Zoltán (1951-) 1981. Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP)
30448.

Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Gácsik Lajos (1905-1981) 1942. S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie 1642-1942 (Kalazanci Szent József) fém emlékérem (75,72g/59mm) T:1- apró patina / Hungary 1942. S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie 1642-1942 metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Gácsik (75,72g/59mm) C:AU tiny patina
30449.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája Ag és Br emlékérem pár (35,17g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo ST2
30450.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (35,17g/0.640/42,5mm) T:1,1- Adamo ST2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft