Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 11

Amerikai Egyesült Államok DN U.S. Air Forces in Europe egyoldalas fém emlékérem (50mm) T:1-,2 USA ND U.S. Air Forces in Europe one-side commemorative medallion (50mm) C:AU,XF
30932.

Amerikai Egyesült Államok DN "U.S. Air Forces in Europe" egyoldalas fém emlékérem (50mm) T:1-,2 USA ND "U.S. Air Forces in Europe" one-side commemorative medallion (50mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bulgária 1966. Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (59mm) T:2(PP) Bulgaria 1966. Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 gold plate commemorative medal in case (59mm) C:XF(PP)
30933.

Bulgária 1966. "Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (59mm) T:2(PP) Bulgaria 1966. "Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" gold plate commemorative medal in case (59mm) C:XF(PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franciaország ~1918. Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügy miniszteri-díj) peremén jelzett Br emlékérem, eredeti dísztokban. SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA Szign.: Paul Grandhomme (50mm) T:2 a tok sérült France ~1918. Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation - Award of the Minister of War) Br commemorative medal, marked on edge, in case. SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA Sign.: Paul Grandhomme (50mm) C:XF the case is damaged
30934.

Franciaország ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügy miniszteri-díj)" peremén jelzett Br emlékérem, eredeti dísztokban. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Szign.: Paul Grandhomme (50mm) T:2 a tok sérült France ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation - Award of the Minister of War)" Br commemorative medal, marked on edge, in case. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Sign.: Paul Grandhomme (50mm) C:XF the case is damaged

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Franciaország DN Francia Köztársaság Br emlékérem. Szign.: Oudiné (50mm) T:1-,2 France ND French Republic Br commemorative medal. Sign.: Oudiné (50mm) C:AU,XF
30935.

Franciaország DN "Francia Köztársaság" Br emlékérem. Szign.: Oudiné (50mm) T:1-,2 France ND "French Republic" Br commemorative medal. Sign.: Oudiné (50mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kanada 1967. A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által Cu-Ni-Zn emlékérem (36mm) + Expo 67 Montreal Kanada / Ontario pavilonja Br emlékérem (36mm), mindkettő egy dísztokban T:1,1- Canada 1967. Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada Cu-Ni-Zn commemorative medallion (36mm) + Expo 67 Montreal Canada / Ontario Pavilion Br commemorative medallion (36mm), both in a plastic case C:UNC,AU
30936.

Kanada 1967. "A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által" Cu-Ni-Zn emlékérem (36mm) + "Expo 67 Montreal Kanada / Ontario pavilonja" Br emlékérem (36mm), mindkettő egy dísztokban T:1,1- Canada 1967. "Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada" Cu-Ni-Zn commemorative medallion (36mm) + "Expo 67 Montreal Canada / Ontario Pavilion" Br commemorative medallion (36mm), both in a plastic case C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1986. 30 éves a WWF / Afrikai elefánt fém emlékérem HUGUENIN jelzéssel (38mm) T:1- (eredetileg PP)  1986. WWF - 30 years / African Elephant metal commemorative medal with HUGUENIN makers mark (38mm) C:AU (originally PP)
30937.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
DN Josef ? ezüstözött fém emlékplakett. Szign.: Jaksch (50x65mm) T:2 ND Josef ? silver plated metal commemorative plaque. Sign.: Jaksch (50x65mm) C:XF
30938.

DN "Josef ?" ezüstözött fém emlékplakett. Szign.: Jaksch (50x65mm) T:2 ND "Josef ?" silver plated metal commemorative plaque. Sign.: Jaksch (50x65mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN A Santa María(?) hajót ábrázoló fém plakett (77mm) T:2,2- patina ND Metal plaque depicting the ship Santa María(?) (77mm) C:XF,VF patina
30939.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes: Szovjetunió(?) DN Sztálin Br plakett (81x87mm) + Csehszlovákia ~1935. Masaryk aranyozott Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (60mm) T:1-,2 egyiken patina Mixed: Soviet Union(?) ND Stalin Br plaque (81x87mm) + Czechoslovakia ~1935. Masaryk gilt Br commemorative medallion. Sign: O. Spanie (60mm) C:AU,XF one with patina
30940.

Vegyes: Szovjetunió(?) DN "Sztálin" Br plakett (81x87mm) + Csehszlovákia ~1935. "Masaryk" aranyozott Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (60mm) T:1-,2 egyiken patina Mixed: Soviet Union(?) ND "Stalin" Br plaque (81x87mm) + Czechoslovakia ~1935. "Masaryk" gilt Br commemorative medallion. Sign: O. Spanie (60mm) C:AU,XF one with patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
13db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte Bem József, Lady Diana T:vegyes 13pcs of various commemorative medals, including Józef Bem, Lady Diana C:mixed
30941.

13db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte "Bem József", "Lady Diana" T:vegyes 13pcs of various commemorative medals, including "Józef Bem", "Lady Diana" C:mixed

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14db-os vegyes külföldi emlékérem, zseton és medál tétel T:vegyes 14pcs of various commemorative coins, medals and jetons C:mixed
30942.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft