Breviarium Romanum. Pars Hiemalis. Pars Aestiva. Tornaci Nerviorum (Torunai), 1890,Societatis S. Joannis Evangelistae. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval.