15035.
328. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.