15003.
328. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Dr. Schermann Szilárd: Kassa és a Kassai hegyek kalauza. Bp., 1944, Magyarországi Kárpát Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas állapotban.