15166.
328. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Esztergom vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, kopott, hullámos elülsÅ‘ kötéstáblával, kissé hullámos lapokkal, dohos.