https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 177

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, térkép-mellékletek hiányoznak.
15352.

Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, térkép-mellékletek hiányoznak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története. 1867-1918. I-II. kötet. Magyar Szemle Könyvei. VIII-IX. kötet. Bp.,1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik papírborító sérült, hiányos, a másikon kis szakadás, és karcolásnyomok, de belül jó állapotban.
15353.

Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története. 1867-1918. I-II. kötet. Magyar Szemle Könyvei. VIII-IX. kötet. Bp.,1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik papírborító sérült, hiányos, a másikon kis szakadás, és karcolásnyomok, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Nemzeti Dicsőségünk. Szerk. Hock János. Budapest, é.n., Facsimile-ex Kiadó. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói festett, dombornyomott, illusztrált műbőrkötés. Reprint kiadás, 1898-ban kiadott Nemzeti Dicsőségünk c. könyv hasonmás kiadványa. Számozott (2500/242.) példány. Jó állapotban.
15354.

Nemzeti Dicsőségünk. Szerk. Hock János. Budapest, é.n., Facsimile-ex Kiadó. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói festett, dombornyomott, illusztrált műbőrkötés. Reprint kiadás, 1898-ban kiadott Nemzeti Dicsőségünk c. könyv hasonmás kiadványa. Számozott (2500/242.) példány. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Tungsram-(arc)képek. Szerk.: Víg Károly et al. Bp.,2005, Szerzői kiadás, (Rétrion-ny.) Kiadói műbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban. Első kiadás. Két szerkesztő, Vígh Károly és P. Szabó Gábor dedikációjával.
15355.

Tungsram-(arc)képek. Szerk.: Víg Károly et al. Bp.,2005, Szerzői kiadás, (Rétrion-ny.) Kiadói műbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban. Első kiadás. Két szerkesztő, Vígh Károly és P. Szabó Gábor dedikációjával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Bán Péter (szerk.): Heves megye történeti archontológiája (1681-) 1687-2000. A Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 14. Eger, 2011, Heves Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15356.

Bán Péter (szerk.): Heves megye történeti archontológiája (1681-) 1687-2000. A Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 14. Eger, 2011, Heves Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Füzesné Hudák Juliannak-Erdész Ádám (szerk.): Egy nyomdaműhely titkaiból. Kiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban, Gyomai Kner Nyomda 1882-2007. 2007, Országos Széchényi Könyvtár, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15357.

Füzesné Hudák Juliannak-Erdész Ádám (szerk.): Egy nyomdaműhely titkaiból. Kiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban, Gyomai Kner Nyomda 1882-2007. 2007, Országos Széchényi Könyvtár, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Légrády Ottó: Giustizia allUngheria! Gli Spaventevoli Errori del Trattato del Trianon (Igazságot Magyarországnak!) Bp., é. n., Pesti Hírlap. Olasz nyelven, aranyozott egészvászon kötéseben, jó állapotban. / In Italian, linen binding, in good condition
15358.

Dr. Légrády Ottó: Giustizia all'Ungheria! Gli Spaventevoli Errori del Trattato del Trianon (Igazságot Magyarországnak!) Bp., é. n., Pesti Hírlap. Olasz nyelven, aranyozott egészvászon kötéseben, jó állapotban. / In Italian, linen binding, in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly (szerk.): Egyetemes történet. I.-IV. kötet. 1. Az ókor története. Szerk. Kerényi Károly. 2. Váczy Péter: A középkor története. 3. Hajnal István: Az újkor története. 4. Iványi-Grünwald Béla: A legújabb kor története. Bp.,1935-1937, Magyar Szemle Társaság, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopottas gerinccel, az I. kötet gerincén sérüléssel, de belül jó állapotban, márványozott lapélekkel.
15359.

Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly (szerk.): Egyetemes történet. I.-IV. kötet. 1. Az ókor története. Szerk. Kerényi Károly. 2. Váczy Péter: A középkor története. 3. Hajnal István: Az újkor története. 4. Iványi-Grünwald Béla: A legújabb kor története. Bp.,1935-1937, Magyar Szemle Társaság, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopottas gerinccel, az I. kötet gerincén sérüléssel, de belül jó állapotban, márványozott lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Pukánszkyné Kádár Jolán: A Nemzeti Színház százéves története I-II. kötet. I. kötet: A Nemzeti Színház százéves története. II. kötet: Iratok a Nemzeti Színház történetéhez. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai. Bp.,1938-1940, Magyar Történelmi Társulat,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), IX+581+2 p.; X+2+878 p.+3 t. (1 kihajtható). Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, kissé foltos az első kötet elülső borítója, de belül jó állapotban.
15360.

Pukánszkyné Kádár Jolán: A Nemzeti Színház százéves története I-II. kötet. I. kötet: A Nemzeti Színház százéves története. II. kötet: Iratok a Nemzeti Színház történetéhez. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai. Bp.,1938-1940, Magyar Történelmi Társulat,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), IX+581+2 p.; X+2+878 p.+3 t. (1 kihajtható). Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, kissé foltos az első kötet elülső borítója, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Bertand Russell: Kína és a kínai probléma. Angol eredetiből fordította és a bevezető részt írta: Geszti Lajos. Bp., (1932), Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói egészvászon kötésben. A fordító dedikációjával!
15361.

Bertand Russell: Kína és a kínai probléma. Angol eredetiből fordította és a bevezető részt írta: Geszti Lajos. Bp., (1932), Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói egészvászon kötésben. A fordító dedikációjával!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott, félbőr kötés kopásokkal + hozzá: Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp., 1932. KMENY. Félbőr sorozatkötésben,
15362.

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott, félbőr kötés kopásokkal + hozzá: Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp., 1932. KMENY. Félbőr sorozatkötésben,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15363.

Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz