11066.
328. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Huszár büszt, kerámia, jelzett (BJ 1989), kis kopásokkal, m: 21,5 cm