Nyomtatványok

Tételek száma: 212

1689 Kalendáriumból kivágott lapok, lap részletek 11 db, sérült állapotban kb 16x19 cm
12559.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
12560.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1822 Körözött személyek személyleírásai, magyar, német és latin nyelven, 4 p
12561.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12562.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Századunk. Politicai, Tudományos És Művészeti Folyóirat.: Társul a Hírnökhöz. Alapítá és szerkeszti Balásfalvi Orosz József. Első év. 1-104. szám. Teljes évfolyam. Pozsonyban, 1838. jan. 2. - dec. 31., ifj. Schmid Antal. [4]p., 842 hasáb. Néhány érdekesebb cikk: Egykét szó a Buda s Pest közt felállítandó hídról; Erdély termékeiről, műiparáról és kereskedéséről; Vasutak Magyarországban; Gőzkocsizás és gőzerőművek.  Korabeli szakadozott papírkötésben.
12563.

Századunk. Politicai, Tudományos És Művészeti Folyóirat.: Társul a' Hírnökhöz. Alapítá és szerkeszti Balásfalvi Orosz József. Első év. 1-104. szám. Teljes évfolyam. Pozsonyban, 1838. jan. 2. - dec. 31., ifj. Schmid Antal. [4]p., 842 hasáb. Néhány érdekesebb cikk: Egykét szó a' Buda 's Pest közt felállítandó hídról; Erdély' termékeiről, műiparáról és kereskedéséről; Vasutak Magyarországban; Gőzkocsizás és gőzerőművek. Korabeli szakadozott papírkötésben.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1848 Győr megye közönségének közgyűlésének jegyzőkönyvi kivonata 4p.
12564.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
1848 a Kossuth Hírlapja 34. lapszáma (aug. 9.), érdekes aktuális hírekkel
12565.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
29
12566.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1858 Meghívó Maximilian Füger von Rechtborn: Das alte und neue Privatrecht című jogi előadására, német nyelven, 41,5x26 cm
12567.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12568.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12569.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1861 Győrmegye közgyűlésének megválasztott tanácsnokai. 42x35 cm
12570.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft