Kerámiák Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1827727
11083
328
24000
Art-ceramics
Gorka Géza (1895-1971): Sellő. Repesztett mázas kerámia, jelzett (Nográdverőce), h:17,5 cm, m:13 cm 1771691
11084
328
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): 4 db korsó, mázas kerámia, jelzett, egyiken lepattanás, m:14 cm (4×) 1744205
11085
328
Art-ceramics
Csongor József (1913-1981): Pingvin családos hamuzó. Festett kerámia, jelzett, apró mázhibával, m:14 cm, 16×16 cm 1830535
11086
328
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Támaszkodó női akt. Mázas kerámia, hibátlan, m:16 cm, h:26 cm 1829394
11087
328
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013) mázas, kézzel festett, kerámia dísztál, jelzett, a talpán apró lepattanással, d:19,5, m:4,5 cm. 1829322
11088
328
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010) Iparművészeti Vállaltos: Figurális mécsestartó. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1831985
11089
328
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia tálka, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, 28×12 cm 1831809
11090
328
Art-ceramics
1894 Schütz Cilli falitál, közepén madár és virágok, kézzel festett mázas fajansz, kopott, jelzett, d:29,5 cm 1831816
11091
328
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Kalapos figura. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1812261
11092
328
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka kerámia váza, zsugor mázas,jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 1828669
11093
328
11000
Art-ceramics
Tófej süni ikebana tál, mázas kerámia, jelzett, m: 10 cm 1829023
11094
328
Art-ceramics
Dekoratív Iparművészeti Vállalatos váza, mázas kerámia, kopásokkal, m: 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft