Ámos jelzéssel: Szent család. Vegyes technika, vászon, üvegezett keret... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/328/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Amos-jelzessel-Szent-csalad-Vegyes-technika-vaszon-uvegezett-keretben-49C39736-cm~II1825702
1825702
10004
328
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Ámos jelzéssel: Szent család. Vegyes technika, vászon, üvegezett keretben, 49×36 cm
: vörös_iván