Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 27

Diesel-vontatójárművek. Jegyzet. A diesel-mozdonyvezetői tanfolyamok számára I-III. kötet. A III. kötet az ábrákat tartalmazza. Szerk.: Varga Jenő. Bp.,1970, KPM Vasúti Főosztály 2. Személyzeti és Oktatási Szakosztálya. Félvászon-kötésben. Megjelent 1000 példányban. Nagyon ritka!
16030.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Sostarics György-Dr. Balogh Viktor: Vasúti járművek. Bp.,1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borító sarkokkal. A szerzők által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány.  Mezei Pista barátunknak a szerzők. 1991.11.08. Sostarics György.
16031.

Dr. Sostarics György-Dr. Balogh Viktor: Vasúti járművek. Bp.,1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borító sarkokkal. A szerzők által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány. "Mezei Pista barátunknak a szerzők. 1991.11.08. Sostarics György."

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Csanádi György: Vasúti üzem. Bp.,1954, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, egy-két ragasztott lappal, kissé kopott borítóval. Megjelent 1800 példányban.
16032.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vasúti fékberendezések javítása üzemeltetési problémái fékezéstechnika jövője című nemzetközi konferencia anyaga. Összeáll.: Horváth József. Bp.,é.n.,Közlekedéstudományi Egyesület Landler Jenő Járműjavító Szakcsoport,(MÁVTI Rota-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. Megjelent 200 példányban.
16033.

"Vasúti fékberendezések javítása üzemeltetési problémái fékezéstechnika jövője" című nemzetközi konferencia anyaga. Összeáll.: Horváth József. Bp.,é.n.,Közlekedéstudományi Egyesület Landler Jenő Járműjavító Szakcsoport,(MÁVTI Rota-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. Megjelent 200 példányban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Handbuch-Das System Bahn. Szerk.: Dietmar Lübke. Hamburg, 2008, DVV Media Group. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Hardback, in German language.
16034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Himnusz. Kölcsey Ferenc költeménye, Erkel Ferenc zenéje. Az Országos Széchényi Könyvtárban őrzött kéziratok hasonmása. Bónis Ferenc tanulmányával. Bp.,1994, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16035.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16036.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16037.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16038.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2001 MÁV Almanach 2001. Szerk.: Mezei István. Bp., 2001, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés.
16039.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16040.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16041.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft