Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 32

Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel, 280-281. oldal között az illusztrációk sérültek, hiányosak, hiányzó címlappal és térképpel.
15778.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15779.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Gyimesi György: Emlékezetes vadászatok. Pozsony, 1977, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15780.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Széchenyi Zsigmond négy könyve:  Náhar. Indiai útinapló. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.   Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1963, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés.  Ahogy elkezdődött. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban.  Denaturált Afrika. (Feleségemmel a Fekete Földrészen.) Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
15781.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szász Imre: Ez elment vadászni... Budapest, 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval
15782.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 vadászkönyv: Wolfgang Ulrich: nagyvadak nyomában; Hati-Hati. Bp., 1966. Táncsics.
15783.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Etetőanyagok, etetési technikák. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XI. Bp.,2000, Fish. Kiadói papírkötés.
15784.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15785.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Műcsalis horgászat. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XII. Bp.,1999, Fish. Kiadói papírkötés.
15786.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dr. Hunyadi Attila: A süllőhorgászat módszerei. Horgászhalaink X. Bp.,2000, Fish. Kiadói papírkötés.
15787.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Vadásznapló anno...Válogatta és szerkesztette: Dr. Székely István. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15788.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tolnai Kálmán: Vadászoknak, horgászoknak. Budapest, 1989, Népszava. Kiadói papírkötésben
15789.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft