Popper József: A mai Szovjetoroszország. Egy tanulmányút élménye. Képekkel és térképvázlattal. Utazások és felfedezések. Bp.,1926, Világirodalom. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, némileg sérült gerinccel.