Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 249

15072.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15073.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
15074.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Fitz-Császár-Papp: Székesfehérvár. Bp., 1966. Műszaki. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Budapest Enciklopédia. Bp., 1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15076.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hajdú Mihály: A Csepel-sziget helynevei. Bp., 1982, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1929 Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1929. IX. évf. [Bp.,1929,Pallas.] Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a gerinc sérült, az elejéről a címlap és pár lap hiányzik, egy lap szakadt.
15078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Joó Kálmán: Kelet-Szlovákia és a Tátra. Bp., 1965, Panoráma. Kiadói papírkötés.
15079.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15080.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15081.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tringli István: Sátoraljaújhely. Magyar Várostörténeti Atlasz 2. Bp., 2011. Papír mappában, papír kötés, gerincéről a ragasztott csík levált.
15082.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15083.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft