Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 249

15244.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zabos Géza 2 műve:  Menedékem: a Tisza. Miskolc, 1996, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.  Horgászoknak a Tiszáról. Bp.,1983, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Kiadói kartonált papírkötés.
15245.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gerő László-Sedlmayr János: Pápa.Városképek-Műemlékek. Bp., 1959, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
15246.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15247.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15248.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15249.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15250.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15251.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15252.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft