Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 249

Magyarország képekben. Honismertető album I. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392p. Kiadói félvászon-kötésben, Nyl védőborítóval
15012.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pest megye műemlékei I-II. kötet. Magyarország Műemléki Topográfiája. V. kötet. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15013.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó, egyébként jó állapotban.
15014.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15015.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Sátoraljaújhely lexikona. Szerk.: Fehér József, Dr. Csorba Csaba, Dr. Hőgye István, Dr. Kerényi Attila, Dr. Kováts Dániel. Sátoraljaújhely, 2001, Kazinczy Ferenc Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval. + Sátoraljaújhely térkép. Bp., 1999, Magyar Térképház.
15016.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
15017.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Veszprém megye földrajzi nevei IV. A veszprémi járás. A Magyar Nyelvtudományi Társaság Kiadványai 194. Bp., 2000, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kiadói papírkötés.
15018.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Dr. Horváth Ferenc: Kecskemét vasútjai. (1845-1919.) Kecskeméti füzetek 5. Kecskemét, 1995, Kecskeméti Lapok-Kecskemét Monográfia Szerkesztősége. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15019.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15020.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Szeged története 1-2. Szerk.: Kristó Gyula, Farkas József.. Szeged, 1983-1985, Somogyi-Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, az 1. kötet borítóján folttal, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 és 3500 példányban.
15021.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Dunaszekcső szociográfiai adattára. Községi Adattár 2. szám. Bp.,(1941),Magyar Szociográfiai Intézet, 24 p. Kiadói papírkötés, a borítója leszakadt a füzetről.
15022.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Adalékok a Lipótváros történetéhez I. kötet. Szerk.: Farkaslaky Erzsébet, Ráday Mihály. Bp., 1988, Budapesti Városvédő Egyesület, 551+2 p. Kiadói papírkötés.
15023.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft