15867.
327. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
100 Ft
0,27 EUR, 0,29 USD
Prof. Dr. Lassar-Cohn: Einführung in die Chemie in leichtfasslicher Form. Bp., 1903, Leopold Voss. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, német nyelven./ Linen-binding, in German language.