Könyvek: Technika

Tételek száma: 38

Szotyori Lászlóné-Bán Lajos: Cserépkályhás szakmai ismeret szakmunkásképző iskolák számára. Bp.,1972, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.  Megjelent 1040 példányban.
15992.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Solymosi Ferenc-Vajda Tádé: Hangszerész szakmai ismeret szakmunkásképző iskolák számára. Bp.,1973,Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 440 példányban.
15993.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Solymosi Ferenc: Hangszerész szakmai ismeret szakmunkásképző iskolák számára. Bp.,1973, Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 440 példányban.
15994.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Dezsényi György-Dr. Emőd István-Dr. Finichiu Líviu: Belsőégésű motorok tervezése és vizsgálata. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
15995.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Benkő Istvánné-Hodován József-Kun Andrásné: Ruhaipari szabás-szakrajz. Bp.,2000, Magyar Divat Intézet Kft.-Göttinger Bt. 3. kiadás. Kiadói papírkötés.
15996.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15997.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15998.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
M. J. B. Davy-G. Tilgmann Richards: Aeonautics. Handbook of the Collections Illustrating Aeronautics-III. The Propulsion of Aircraft. Science Museum Handbooks on Aeronautics. London, 1936, Stationery Office, 103+1 p.+XVIII+1 t. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a gerince kissé sérült, a könyvtest elvált a borítótól, intézményi bélyegzéssel (Ganz és Társa, Jendrasssik motorszerkesztési osztálya.)
15999.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16000.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Máthé Klára: Régiből újat. Hogyan alakítsunk. Rajzolta: Z. Vágó Zsófi. A borító Bánó Endre (1921 - 1992) grafikus munkája. Időszerű Könyvek. Bp.,(1947),Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet, 79 p. Kiadói illusztrált papírkötés.
16001.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bogdán István: Mestere volt egykor... Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16002.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Híradástechnikai alkatrészek képes tájékoztatója. IV. Hazai és import magnetofonok alkatrészei. Szerk.: Tollár Imréné. Bp.,(1975), Ravill Kereskedelmi Vállalat,(Franklin-ny.), 234 p. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés.
16003.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft