15909.
327. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Oscar Browning: A nevelés elméletének története. Fordította: Kármán Mór. Bp.,1885, Athenaeum, 4+206+2 p.+12 sztl. lev. Első kiadás! Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, számos aláhúzással, lapszéli jegyzettel, a végén, bekötött 12 sztl. lev. kézzel írt jegyzetanyag.