15916.
327. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Lewes, György Henrik [George Henry]: A philosophia története Thalestől Comteig. I, III. köt. Fordította: Dr. Bánóczi József. Bp.,1876-1878, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, intézményi bélyegzővel, az I. kötet borítója foltos, a gerince sérült.