Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 27

15253.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
15254.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gersits István - Pápai János: Sakk -irodalom, -humor, -feladványok, -rajzok, -képeslapok. Érd, 2017, szerzői. Melléklettel. Papírkötésben, jó állapotban.
15255.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vitorlázási alapismeretek. Bp.,é.n.,MVSZ Tömegsport Bizottság, 53 p. Kiadói papírkötés, tollas aláhúzásokkal, jegyzetekkel.
15256.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15257.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vilma Lalvani: Jóga alapfokon. Fordította: Meskó Krisztina. Bp.,2005,Gabo. Kiadói papírkötés.
15258.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Földes Éva-Kun László-Kutassi László: A magyar testnevelés és sport története. Szerk.: Kun László. Bp.1982, Sport. Második, javított, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
15259.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Székely Ferenc: 10 év a Heves Megyei Sportmúzeumban a sport történelmének templomában. Eger, 2004, Heves Megyei Sportmúzeum. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15260.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bajnokok. Postagalambok, tenyésztők, versenyzők. Szerk.: Nagypál László. h. n., 2002, szerkesztői. A szerkesztő dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15261.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Magyar sport enciklopédia I-II. Bp., 2002. Kossuth
15262.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Új magyar sakk feladvány antológia. Bp., 1979. Sport. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóval
15263.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pénzes Bethen -Tölg István: Halbiológia horgászoknak. Bp., 1977. Natura. Kissé kopott gerinccel
15264.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft