Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 28

A hadosztály harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. Bp.,1980, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
15499.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15500.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15501.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15502.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Marshall tábornagy: így győztünk... Bp., (1945) Franklin. Kiadói lenvászon kötés, Sorszámozott ex librissel. Jó állapotban
15503.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tereptan, terepábrázolás, terepfelmérés, térképhasználat: A M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia számára. Összeállította: a M. Kir. Állami Térképészeti Intézet. Bp., 1936, M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, 371 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban.
15504.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Modern egészvászon kötésben.
15505.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15506.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Kováts-Lugosi-Nagy-Sárhidai: Tábori tüzérség (Típuskönyv) Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. Sérült gerinccel.
15507.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ian V. Hogg: Guinness fegyverenciklopédia. Bp., 1992. Zrínyi
15508.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3 db II. világháborúval, nácikkal foglalkozó könyv: Hans Friessner: Árulások, vesztett csaták, Roger Douglas: Sztálingrád, A német titkosszolgálat a 2. világháborúban
15509.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Görgey István: 1848 Júniusától novemberéig / Okmánytár 1848 szeptember 23. - október 16. Bp., 1980. Magyar Helikon. Egészvászon kötés, papír védőborító
15510.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft