16219.
327. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
B Radó Lili: Segítek anyának. Mulattató és hasznos könyv a háztartás és konyha titkairól 10-14 éves kislányok számára. Rónay Emy rajzaival. Bp.,1941, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal (két ívben (17-32),(33-48.))