Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 71

16154.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Magyar hunmondák. Helbing Ferenc képeivel. Bp., Riegler József Ede. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16155.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés kissé kopott borítóval. Első kiadás.
16157.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Richard Scarry: Tesz-Vesz szótár /magyar-angol-német/ Fabula Könyvkiadó Kft., 1989. Ajándékozási bejegyzéssel, jó állapotban.
16158.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Andersen mesék. A kiskondás. Bp., é.n. Táltos.
16159.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mesekönyvek: Móra Ferenc: Kincskereső kisködmön (Reich Károly rajzaival); Szép Ernő: Egyszer volt Budán kutyavásár.
16160.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Korcsmáros Pál: Mesélő ceruza Bp., 1984. Táltos. Belső címlapon sérülés. Kiadói kartonált papírkötésben.
16161.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szentiványi Jenő: Az óceán világa. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1977,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16162.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16163.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Polesinszky Veronika: Farkas a cseresznyefán. Kalmár István rajzaival. Bp.,1981,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16164.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Milani, Mino-Castex, Carlo: A világ felfedezése rajzos regényekben: Odüsszeusz, Nagy Sándor, A vikingek, Marco polo. Larousse, 1989.
16165.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft