Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 61

15717.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp.,1929, Szerzői kiadás. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült lapokkal, rossz állapotban.
15718.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Borpárlat és gyümölcspálinka. Szerk.: Keller Miklós. Bp.,1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
15719.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Patay László: A Tisza-család szakácskönyve. Bp.,2001, Püski-Magyar Rádió-Dinasztia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15720.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15721.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hevesi Sándor dr.:Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Több mint kétezer jó tanács és kitűnő recept. Budapest, 1934, Athenaeum. Kiadói papírkötésben
15722.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagyváthy János: Magyar házi gazdasszony. Bp., 1986, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Reprint! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15723.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Alfred Beeck: Die Federviehzucht als Wirtschaftszweig und Liebhaberei. I. Band: Allgeimenes, Hühnervögel, Wirtschaftsgeflügelzucht. Berlin, 1908, Richard Carl Schmidt&Co.,XIII+878 p.+5 színes illusztrációval. Német nyelven. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrávióval, ábrákkal, fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, kijáró hátsó előzéklappal, hiányzó elülső előzéklappal, egy hiányzó lappal, és színes illusztrációval. / Linen-binding, in German language, with worn cover, one colour illustration and one page lost.
15724.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15725.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Pettenkoffer Sándor: Utmutatás a must és a bor helyes kezelésére. Bp.,1910, Pallas,  263 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15726.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Hozzákötve: Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelés. Bp., 1909-1912, Pátria-Pallas 212+24 p. Átkötött félvászon-kötés.
15727.

Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Hozzákötve: Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelés. Bp., 1909-1912, "Pátria"-Pallas 212+24 p. Átkötött félvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Kiss Pál-Dr. Koplik György-Dr. Prohászka József: Technológiai változatok a nagyüzemi juhászatokban. Szerk.: Dr. Udvari László. Bp.,1974, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15728.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft