1920. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1921, Franklin, VI+2+314 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.