Jani Pannonii Carmina Selectiora/Janus Pannonius Poemes Choisis. Szerk.: Kardos Tibor. Fordította: Jean Rousselot, Michel Manoll, Paul Chauvlot. Bp.,1973, Corvina. Latin és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőfóliában.