15697.
327. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
Magyar művész-fotók. Összeállította és sajtó alá rendezte: Kankowszky Tamás. Bp.,1946, Dr. Vajna György,(Posner-ny.),12+ 96 p. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, kijáró lapokkal.