Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939),Magyar Élet. Második ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500019/Veres-Peter-Az-alfold-parasztsaga-Bp-1939-Magyar-Elet-Masodik-kiadas-Kiadoi-aranyozott~II1821362
1821362
16284
327
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939),Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
: ra