Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1794634
16502
327
Ady Endre: Új versek. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp.,[1929], Athenaeum. Kilencedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. 1793405
16503
327
Kártyások könyve. Szerk.: Dr. Berend Mihály. Bp., 1984, Sport. Kiadói papírkötés. 1793407
16504
327
Kalevala. Fordította, kísérő tanulmánnyal ellátta, és a felvételeket készített: Rácz István. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1790849
16505
327
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. I-III. Bp.,1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1790988
16506
327
Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp.,[1942], Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, fakó borítóval, kissé sérült gerinccel. 1791004
16507
327
Jósika Miklós: Az első lépés veszélyei. Bevezette: Kozocsa Sándor. Magyar Századok. Bp.,én.,Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1792460
16508
327
Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben, 1789172
16509
327
Nonie Niesewand: Hálók és fürdőszobák Bp., 1997. Park 1788656
16510
327
Eckhardt Sándor: Magyar-francia Nagyszótár. Budapest, 1999, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval. Az első néhány lapon gyűrődések, foltok. 1788776
16511
327
100
Banánosládányi vegyes témájú könyv tétel 1788609
16512
327
Horkay Hörcher Ferenc: Ottlik kadét történetei - Közelítések, vázlatok. Kortárs Kiadó, 2010 1618853
16513
327
Blaskó Mária: Szívecske. Márton Lajos rajzaival. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft