Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorok, rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1500002/Aszodi-Weil-Erzsebet-1901-1976-Pasztorok-rezkarc-papir-jelzett-24-5C39736-cm~II1818931
1818931
10006
327
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorok, rézkarc, papír, jelzett, 24,5×36 cm
: moldován_péter