Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1789271
10255
327
Szász jelzéssel: Alakuló forma. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm 1789262
10256
327
Szász jelzéssel: Agyfürkész. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 17×10 cm 1789260
10257
327
Szász jelzéssel: Alakuló forma I. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 24×21 cm 1793656
10258
327
7500
Szász jelzéssel: Nő pillangóval, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 17×12 cm 1796685
10259
327
14000
Szász Endre (1926-2003): Pipázó öreg. Tus, papír, jelzett (Sz.E), üvegezett keretben, 27×17 cm 1784616
10260
327
Szász Endre (1926-2003): Emberek, 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16,5×10 cm 1760197
10261
327
Szász Endre (1926-2003): 2 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 16×9,5 cm 1821974
10262
327
Szebellédi Géza (?-?):Konferencia után. Akvarell-tus, papír, jelzett, 21×29 cm 1797108
10263
327
Szebellédi Géza (?-?): Felix táncol 1937. Akvarell-tus, papír, jelzett, 21×29 cm 1794220
10264
327
2200
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 64×45 cm 1794214
10265
327
2200
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 55×39 cm 1821932
10266
327
Szeift Béla (1944-2012): Alles über Afrika. Kollázs, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft