Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1798492
10242
327
Somogyi jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 30×21 cm 1358431
10243
327
Sterbenz Károly (1901-1993): Emlék a soproni Caesar házból. Linó, papír, jelzett, 9x13 cm 1811950
10244
327
Sümegi jelzéssel: Lány portréja, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 29,5×20,5 cm 1818388
10245
327
SY jelzéssel: Csiga. Tus, papír, üvegezett keretben, 18×16 cm 1793631
10246
327
Szabáty jelzéssel: Tájkép, olaj, vászon, fa keretben, 46×57 cm 1758479
10248
327
3800
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Tájak, 3 db fametszet, papír, jelzettek a dúcon, 35,5×23,5 cm 1775621
10249
327
2200
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Vízparton, 2 db fametszet, papír, jelzettek a dúcon, különböző méretben 1775710
10250
327
Szabó Ferenc (?-?): Daylight System I-II., 2 db színezett rézkarc, papír, jelzett, 21×29 cm 1775800
10251
327
Szabó László (1943-1993): Virágcsokor, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 44×31,5 cm 1791772
10252
327
Szajku Jenő (?-): Citromos csendélet. Akvarell, papír, 29×40 cm 1819860
10253
327
Szántó jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 32×37 cm 1789287
10254
327
Szász jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft