Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1818790
10144
327
3800
Kőhegyi Gyula (1933- ): Provencei nappal és éjszaka, rézkarc, papír, jelzett, 22×17,5 cm 1425516
10145
327
Kurt Walther Kabisch: Bodensee. Zehn Original Radierungen. 10 db rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott. Eredeti mappában. / 10 original etchings in numbered folio. 25×16 cm 1818798
10146
327
Kümmerle Pál (1873-?): Női félakt háttal, akvarell, papír, jelzett, 22×18 cm 1823985
10147
327
24000
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Lovas. Színes litográfia, papír, jelzett a nyomaton, 26x19 cm 1390960
10148
327
László Gyula (1910-1998): Modern Krisztus. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 11×10 cm 1781855
10149
327
Lázár jelzéssel: Illusztrációk, 5 db. Tus, papír, 21,5x15 cm 1819437
10150
327
Lengyel jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton, keretben, 23×36 cm 1820842
10151
327
Lenkey Zoltán (1936-1983): Tengerpart III. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 14,5×19 cm 1793757
10152
327
28000
LeoGy jelzéssel: Induló postakocsi. Olaj, vászon, keretben, 44×68 cm 1812048
10153
327
Lukács jelzéssel: Téli fények. Olaj, vászon, keretben, 36×26 cm 1742103
10154
327
M.Sz. jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon-karton, keretben, 15×19 cm 1820014
10155
327
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Gyöngytyúkokra vigyázó gyerekek. Rézkarc, papír, jelzett, 23,5×46 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft