Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1749700
10156
327
24000
Makray jelzéssel Táj házakkal. Olaj-tempera, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1824017
10158
327
Frans Masereel (1889-1972): A jövő, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm 1824018
10159
327
Frans Masereel (1889-1972): Háború, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm 1824020
10160
327
Frans Masereel (1889-1972): Összecsapás előtt, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm 1414267
10161
327
Henri Matisse (1869-1954): Kék torzó. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 38×25 cm 1414261
10162
327
Henri Matisse (1869-1954): Fehér torzó. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 38×25 cm 1414274
10163
327
Henri Matisse (1869-1954): Szív. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm 1414260
10164
327
Henri Matisse (1869-1954): Cím nélkül I. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 38×29 cm 1414277
10165
327
Henri Matisse (1869-1954): Fekete, zöld. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm 1636937
10166
327
Matskássy Pál (?-?): Háborgó tenger. Olaj, karton, jelzett, keretben, 28×35 cm 1562836
10167
327
Márk Lajos (1867-1940): Lány portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm 1744440
10168
327
Márton jelzéssel: Ásító cica. Rézkarc, papír, jelzett, 19×14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft