Moskál Tibor(1930-): Ex libris Semsey. Rézkarc, papír, jelzett, 8x5,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~1500003/Moskal-Tibor1930-Ex-libris-Semsey-Rezkarc-papir-jelzett-8x5-5-cm~II1419765
1419765
10624
327
Ex libris - small-graphics
Leírás: Moskál Tibor(1930-): Ex libris Semsey. Rézkarc, papír, jelzett, 8x5,5 cm
: ekb