Lorentz May (?-?): Ex librisek, 4 db. Rézkarc, papír, jelzettek, 5×5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~1500003/Lorentz-May-Ex-librisek-4-db-Rezkarc-papir-jelzettek-5C3975-8C3975-cm~II1433953
1433953
10613
327
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: Lorentz May (?-?): Ex librisek, 4 db. Rézkarc, papír, jelzettek, 5×5 - 8×5 cm
: moldován_péter