Didelyte, Gražina (1938-2007): 2 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~1500003/Didelyte-GraC5BEina-1938-2007-2-db-ex-libris-rezkarc-papir-jelzett-kulonbozo-meretben~II1419322
1419322
10534
327
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Didelyte, Gražina (1938-2007): 2 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben
: ekb
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: