Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 10

Franciaország 1986. I. Ferenc a College France alapítója 1530 kétoldalas Br plakett, peremen fémjel, MONNAIE DE PARIS tokban (66,5mm) T:2 France 1986. 1530 Francois 1er fonde le College de France double-sided Br plaque with hallmark on edge, in MONNAIE DE PARIS case (66,5mm) C:XF
31094.

Franciaország 1986. "I. Ferenc a College France alapítója 1530" kétoldalas Br plakett, peremen fémjel, "MONNAIE DE PARIS" tokban (66,5mm) T:2 France 1986. "1530 Francois 1er fonde le College de France" double-sided Br plaque with hallmark on edge, in "MONNAIE DE PARIS" case (66,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német Birodalom / Frankfurt ~1900. Goethe / 1826 Br emlékérem dísztokban. Szign.: LOOS - KÖNIG (43mm) T:2 ph.  German Empire / Frankfurt ~1900. Goethe / 1826 Br medallion in case. Sign.: LOOS - KÖNIG (43mm) C:XF edge error
31095.

Német Birodalom / Frankfurt ~1900. "Goethe / 1826" Br emlékérem dísztokban. Szign.: LOOS - KÖNIG (43mm) T:2 ph. German Empire / Frankfurt ~1900. "Goethe / 1826" Br medallion in case. Sign.: LOOS - KÖNIG (43mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Izrael DN Jeruzsálem a béke városa aranyozott fém emlékérem (57mm) T:2 Israel ND Jerusalem city of peace gold plated metal medallion (57mm) C:XF
31096.

Izrael DN "Jeruzsálem a béke városa" aranyozott fém emlékérem (57mm) T:2 Israel ND "Jerusalem city of peace" gold plated metal medallion (57mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Államok / Szászország 1826. Johann Wolfgang von Goethe Cu emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (43mm) T:2 German States / Saxony 1826. IOH. WOLFG. VON GOETHE - G. LOOS DIR. F. KONIG FEC. / MDCCCXXVI Cu medallion. Sign.: Friedrich Anton König (43mm) C:XF
31097.

Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" Cu emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (43mm) T:2 German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE - G. LOOS DIR. F. KONIG FEC. / MDCCCXXVI" Cu medallion. Sign.: Friedrich Anton König (43mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Német Államok 1840. Guttenberg kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2 German States 1840. Guttenberg double-sided Br commemorative medallion (51mm) C:XF
31098.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Ukrajna 1984. 150 éves a Kijevi Egyetem - 1834-1984. Br plakett kis karton tokban (74mm) T:2 Ukraine 1984. 150th Anniversary of University of Kiev - 1834-1984. Br plaque in small cardboard case (74mm) C:XF
31099.

Ukrajna 1984. "150 éves a Kijevi Egyetem - 1834-1984." Br plakett kis karton tokban (74mm) T:2 Ukraine 1984. "150th Anniversary of University of Kiev - 1834-1984." Br plaque in small cardboard case (74mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
~1847. Schiller házának megvétele alkalmából kiadott Br emlékérem dísztokban. Szign.: FACIUS (42mm) T:2 ~1847. Commemorating the acquisition of Schillers home. Br medallion in case. Sign.: FACIUS (42mm) C:XF
31100.

~1847. Schiller házának megvétele alkalmából kiadott Br emlékérem dísztokban. Szign.: FACIUS (42mm) T:2 ~1847. Commemorating the acquisition of Schiller's home. Br medallion in case. Sign.: FACIUS (42mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1986. 30 éves a WWF / Afrikai elefánt fém emlékérem HUGUENIN jelzéssel (38mm) T:1- (eredetileg PP)  1986. WWF - 30 years / African Elephant metal commemorative medal with HUGUENIN makers mark (38mm) C:AU (originally PP)
31101.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
DN A Santa María(?) hajót ábrázoló fém plakett (77mm) T:2,2- patina ND Metal plaque depicting the ship Santa María(?) (77mm) C:XF,VF patina
31102.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3db klf külföldi emlékérem, közte 1987. 22. Német Evangélikus Egyházi ünnep ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:2 3pcs of diff commemorative medallions, including 1987. 22nd German Evangelical Church Assembly silver plated metal medal (60mm) C:XF
31103.

3db klf külföldi emlékérem, közte 1987. "22. Német Evangélikus Egyházi ünnep" ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:2 3pcs of diff commemorative medallions, including 1987. "22nd German Evangelical Church Assembly" silver plated metal medal (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft