Könyvek: Történelem

Tételek száma: 167

15358.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15359.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15360.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15361.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
15362.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15363.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15364.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15365.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. 2 db térképmelléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, boritón folttal
15366.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15367.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15368.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Hungary at the Conference of Paris IV. Papers and documents relating to the Chechoslovak draft amendment concerning the transfer of 200 000 Hungarians from Czechoslovakia to Hungary. Bp., 1947. Hungarian Ministry of Foreign Affairs- A Párizsi Békekonferenciára készült magyar kiadvány a csehszlovák lakosságcsere kapcsán 201p. térképekkel, köztük kihajthatóak is. Kissé foltos félvászon kötésben. / With fold out maps. In half linen binding.
15369.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft