15844.
326. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Dr. Carl Zehden: Handels-Geographie auf Grundlage der neuesten Forschungen und Ergebnisse der Statistik. Wien, 1876, Alfred Hölder, 6+515 p.+1 kihajtható térkép-melléklettel. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, megerősített kötéssel, szakadozott térkép-melléklettel./ Linen-binding, damaged, in German language.