Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 370

Tarnóczy Tivadar: A magyar irodalom és szellemi fejlődésünk története. I. kötet: Ős-, ó-, közép és újkor. Kísérve jellemző olvasmányokkal a szóló művek minden neméből és fajából. Főgymnáziumok, lyceumok és főreáliskolák számára s magán használatára. Sárospatak, 1869, Steinfeld Béla, VIII+184 p. Javított papírkötésben. Ritka!
16142.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16143.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Czeizel János: Kazinczy Ferenc élete és működése I. kötet. Bp.,[1930], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 296 p. Átkötött félvászon-kötés.
16144.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
16145.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Petőfi Sándor költeményei I-IV. (Két kötetben.) Bp., 1888, Athenaeum.  1 t. (acélmetszet)+ 442+2+405+XII+427+X+375+VIII p. Harmadik teljes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, az I. kötetben a címlap és az elülső szennylap javított, az I. kötet gerincén pici sérülés, kis folttal, kis kopásnyomokkal.
16146.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
Vörösmarty Mihály minden munkái I. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),1 t.(acélmetszet)+CCXVI+252 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, fakó gerinccel.
16147.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16148.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16149.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Jókai Mór: Napraforgók. Újabb beszélyek. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XCI. kötet. Bp.,1898, Révai, 227+1 p. Kiadó dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, kis folttal, kis kopással, de alapvetően jó állapotban, magánkönyvtári bélyegzővel.
16150.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16151.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
16152.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16153.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft