https://www.darabanth.com/hu/326-Gyorsarveres/326.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500020/Petofi-Sandor-koltemenyei-I-IV-Ket-kotetben-Bp-1888-Athenaeum--1-t-acelmetszetplus-4~II1814680
1814680
16146
326
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
Petőfi Sándor költeményei I-IV. (Két kötetben.) Bp., 1888, Athenaeum.
1 t. (acélmetszet)+ 442+2+405+XII+427+X+375+VIII p. Harmadik teljes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, az I. kötetben a cÃmlap és az elülsÅ‘ szennylap javÃtott, az I. kötet gerincén pici sérülés, kis folttal, kis kopásnyomokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m