Tuka László (1924-2007): Írisz. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvege... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/326/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Tuka-Laszlo-1924-2007-Irisz-Rezkarc-papir-jelzett-foltos-uvegezett-keretben-40C39724-cm~II1813477
1813477
10266
326
Leírás: Tuka László (1924-2007): Írisz. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben 40×24 cm
: vörös_iván