5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1934-1936 Selmeczi Lenke (?-?): Art deco, magyaros minta és ruhatervek, 10 db, akvarell-ceruza, jelzett, egy-két lapszél foltos, egy lapszél szakadozott, 23x37 cmx10.