Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1810653
30482
325
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 1810643
30483
325
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (65mm) T:PP 1810748
30484
325
11000
Numizmatika
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 1809795
30485
325
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "Állami Pénzverő" fém emlékplakett (146mm) T:2 patina 1810926
30486
325
Numizmatika
Kepes F. 1937. "Detektiv Atletikai Club - Győzelmed hazánk üdvét szolgálja! / 1937. I. 6. IV." Br plakett (71x45mm) T:2 1633971
30487
325
Numizmatika
Kiss György (1943-) 1994. "Dr. Antall József / Szabad választás 1990" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (9,94g/0.500/30mm) T:1(PP) patina 1808465
30488
325
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Br emlékérem (60mm) T:2 1793738
30489
325
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" Br emlékérem (60mm) T:2 1805591
30490
325
Numizmatika
Klassohn Antal 1870. "Elhunyt 1849 Október 6-án - Eltemettetett Sz.K.Pest Városa Által 1870. Június 9. / Alkotmány és Törvény" ezüstözött emlékérem Gróf Batthyány Lajos újratemetésének emlékére (35,5mm) T:3 durva ph., patina 1767192
30491
325
24000
Numizmatika
Kovács Dezső (1921-) 1970. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" peremen jelzett Ag emlékérem (130,5g/0.935/69,5mm) T:2 patina /
Hungary 1970. "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (130,5g/0.935/69,5mm) C:XF patina 1800285
30492
325
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" Ag emlékérem (43,33g/0.800/42,5mm) T:2 patina
Adamo SG2 1809792
30493
325
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft