Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1805614
30542
325
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
DN "Védelmi Igazgatásért / A Magyar Köztársaság Belügyminiszterétől" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:2 kopás 1762140
30543
325
Numizmatika
DN "Bika" Br plakett. Szign.: NG (64x64mm) T:2 1810491
30544
325
Numizmatika
DN "Mátyás Király Sportév 1943" egyoldalas öntött Br plakett (41x79mm) T:2 1702378
30545
325
Numizmatika
Egy doboznyi (24db) borászattal kapcsolatos plakett és emlékérem + Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém emlékérem T:vegyes Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft